Tento rok nebereme objednávky. Firma a značka jsou momentálně k prodeji. V případě zájmu kontaktujte marketing@mplusd.cz. Děkujeme za pochopení.

warp carInspirace pro novináře

images/warpcar/preview/preview03.jpg

Tekuté řetězy pro bezpečnou jízdu. Vyjeď bezpečně!

18. 12. 2012

Zima je tady a s ní občasné problémy jak řidičů, tak chodců. Protože počasí nelze úplně předvídat a kdy bude ledovka, nebo sněhové jazyky také nelze určit dopředu, je nejlepší pořídit si tekuté řetězy jako součást zimní výbavy vozu, či kabelky.

Celá zpráva ve formátu PDF

http://www.warpcar.cz/images/warpcar/foto_pneu2_aktuality.jpg

Vyjeďte bezpečně!

31. 01. 2012

Letošní zima s nynějšími teplotami hluboko pod bodem mrazu Vám může velice znepříjemnit jízdu autem. Nejen sněhová nadílka, ale i zledovatělé silnice mohou jízdu autem značně zkomplikovat. Proto pro Vás máme několik tipů, na co si dát pozor a jak je důležité mít v autě jako součást zimní výbavy některé prostředky.

Celá zpráva ve formátu DOCX

images/warpcar/preview/preview01.jpg

Tekuté řetězy

28. 11. 2011

Warp Car Vám nabízí novinku na českém trhu v podobě tekutých řetězů pro zlepšení jízdy na sněhu a ledu, kde klasické kovové články řetězů nahrazuje chemie. Speciální sprej se aplikuje přímo na vzorek pneumatiky, kde se rychle po zaschnutí vytvoří vrstva, která zvýší přilnavost a lepivost pneumatiky na kluzkém povrchu.

Celá zpráva ve formátu PDF

88.86.104.104