Tento rok nebereme objednávky. Firma a značka jsou momentálně k prodeji. V případě zájmu kontaktujte marketing@mplusd.cz. Děkujeme za pochopení.

warp car

O nás

Přidejte tekuté řetězy do výbavy svého auta! Počasí Vás může PŘEKVAPIT, ale už NE ZASKOČIT.

Představujeme Warp Car, s.r.o.

Warp Car přináší na trh první produkt ze své řady kvalitních českých výrobků. Na všechny naše výrobky máme náročné požadavky – musí být funkční, prakticky užitečné i úsporné. Inovativní technologie byla vyvinuta v České republice, zde také zajišťujeme výrobu, abychom měli kontrolu kvality neustále pod dohledem. Vyspělá technologie zároveň musí být šetrná vůči přírodě. Naše výrobky jsou proto biologicky odbouratelné a zbytečně nezatěžují životní prostředí.

Naším cílem je zvýšit bezpečnost na zimních silnicích, učinit jízdu na kluzkém povrchu jednodušší a jistější. Tekuté řetězy Vám zajistí bezpečnější jízdu v zimním období. Už žádné prokluzování kol při rozjezdu! Přípravek zajišťuje třikrát lepší přilnavost na zasněžené či zledovatělé vozovce. Přilnavost se zvyšuje v teplotách pod bodem mrazu. Tekuté řetězy vydrží několik stovek metrů až pár kilometrů a z pneumatik se samy odstraní jízdou.o nás

Přípravek nezpůsobuje žádné poškození pneumatik, silnice nebo příjezdové cesty. Upozorňujeme, že ze zákona přípravek nenahrazuje klasické řetězy.

Naší prioritou je být pro Vás spolehlivým a profesionálním partnerem, který Vám i v budoucnu dodá vždy funkční a kvalitní produkt s vyspělou marketingovou podporou pro jeho prodej a s osvětou pro potencionální zákazníky.

Důležitá je pro nás ekologie, proto dbáme u výrobců na to, aby produkty vyrobené pro naši firmu byly vždy biologicky odbouratelné, aby zbytečně nezatěžovaly přírodu a zachovávaly si svou funkčnost bez vlivu na přírodní prostředí.

Naše motto je: Moderní, spolehlivý, smysluplný a inovativní, ale vždy s českými výrobci! Váš Warp Car.

Podpora prodeje

Abychom podpořili prodej tekutých řetězů ve Vaší firmě či obchodě, nabízíme Vám různé varianty podpory prodeje. Přestože po Originál tekutých řetězech je ze strany trhu poptávka vysoká, naše marketingové aktivity jsou zacíleny všemi směry, a to na celkové zvýšení povědomí o tekutých řetězech, jejich vlastnostech, účincích a možnostech použití. Všechny aktivity směřujeme na koncové zákazníky z řad žen i mužů, řidiček i řidičů, kteří tento inovativní produkt ocení nejvíce.

Naši podporu naleznete nejen v médiích, formou PR článků a tiskových zpráv, v inzerci a Facebookových kampaních, ale také v polepech našich vozů, v image samolepkách na rozdávání, akcích při testování, bannerech na místech s více potencionálními zákazníky, wobblerech v regálech obchodů apod.

Přímo pro Váš obchod, servis či prodejnu poskytujeme:

  • reklamní wobbler do regálu na zvýšení pozornosti zákazníka
  • propagační plakát na vyvěšení do výlohy či dveří
  • letáčky, které přesně vysvětlují, k čemu je přípravek určen, jak se aplikuje apod.
  • spousty dalších možností
88.86.104.104