Tento rok nebereme objednávky. Firma a značka jsou momentálně k prodeji. V případě zájmu kontaktujte marketing@mplusd.cz. Děkujeme za pochopení.

warp car

PR Tekuté řetězy pro bezpečné vyjetí

Tekuté řetězy pro bezpečnou jízdu. Vyjeď bezpečně!

Zima je tady a s ní občasné problémy jak řidičů, tak chodců. Protože počasí nelze úplně předvídat a kdy bude ledovka, nebo sněhové jazyky také nelze určit dopředu, je nejlepší pořídit si tekuté řetězy jako součást zimní výbavy vozu, či kabelky.

Co jsou tekuté řetězy a proč je mít jako součást zimní výbavy?Tekuté řetezy - vyjeď bezpečně

Zimní období nejsou jen romantické bílé stráně se třpytícími se odlesky sněhu, ale i náledí, sněhové jazyky a občas i počasí, že by psa nevyhnal. Především náledí a uježděný sníh je nebezpečný jak pro řidiče, tak i pro chodce. Dnes už existuje na trhu přípravek, který dokáže snížit riziko úrazu řidičů i chodců. Originál Tekuté řetězy od české firmy Warp Car zvyšují přilnavost pneumatik a tím zamezují prokluzování, nestabilitě vozu a nebezpeční smyku. Tento originální a jedinečný produkt pomáhá na zasněžené vozovce nebo zledovatělém povrchu. Originál tekuté řetězy můžete také použít na obuv, případně spodní části hole za účelem zvýšení přilnavosti na namrzlé či kluzké komunikaci.

Originál je jen jeden!

Originál tekuté řetězy od firmy Warp Car byly vyvinuty speciálně pro zimní období a za účelem zvýšení přilnavosti pneumatik. Vývoj probíhal spolu s testováním na ledu i sněhu. Výsledkem je sprej, který se již stává součástí zimní výbavy většiny řidičů. Více o spreji se dozvíte na facebooku nebo webu firmy.

Snadná a rychlá aplikace!

Aplikace tekutých řetězů je velmi snadná a rychlá. Nejdříve si očistíme pneumatiky smetáčkem od sněhu. Protřepeme sprej a naneseme v souvislé vrstvě ve vzdálenosti cca 15-20 cm na pneumatiku. Postřik aplikujeme dostatečně, aby pneumatika byla mokrá a silně pokrytá přípravkem ve spreji. Po nanesení tekutých řetězů na pneumatiky – stačí na kola s náhonem - necháte přípravek několik minut zaschnout, aby ochranná vrstva dokonale přilnula, a poté můžete bezpečně vyjet. Aplikaci samozřejmě můžeme dle potřeby opakovat, což oceníte především v naléhavých situacích. Zima vás může překvapit, ale už ne zaskočit!


Originál tekuté řetězy nyní zakoupíte na e-shopu firmy, u našich obchodních partnerů, které naleznete v kontaktech, a také v obchodních sítích marketů OBI, Globus a Hornbach.
Originál tekuté řetězy koupíte v prodejnách GLOBUS Olomouc, Zličín, Chomutov, Čakovice, České Budějovice, Karlovy Vary, Plzeň, Ústí nad Labem, v prodejnách OBI Beroun, Brno – Komín, Česká Lípa, České Budějovice, Cheb, Frýdek-Místek, Havířov IV – Suchá, Hodonín, Hradec Králové, Karlovy Vary, Klatovy, Kolín, Liberec, Litoměřice, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Ostrava – Zábřeh, Pardubice, Písek, Plzeň – Borská pole, Plzeň – Jižní předměstí, Praha – Modřany, Praha – Prosek, Praha – Roztyly, Praha – Ruzyně, Praha – Štěrboholy, Příbram, Prostějov, Teplice, Trutnov, Ústí nad Labem – Trmice, Zlín, RAUDO - Praha 9 (areál Pražských služeb a.s.), ALLROADSHOP, Pneuservis Helus , Cartech tunning, Auto Elektro Servis Holešov, Add pneu.cz, Zimní pneu.cz, Drostra.cz, Prodejoleju.cz, Omnipuls.cz , Autoprofi.cz, snehove-retezy-shop.cz, car-port.cz, auto-doplnky.com, Pneuservis Houser Roztoky u Prahy, Barvy-laky-drogerie Vsetín, Martteskon s.r.o., Pneuservis Roman Daněk, Pneuservis Florýk Prostějov, ELIT Olomouc, Martin Meluzín - e-shop, Drogerie, parfumerie Nymburk, Drogerie Hladík Nymburk, Drogerie, parfumerie, barvy–laky, chemie Benátky nad Jizerou, Josef Sedláček Prodej drogistického zboží, barvy, laky Olomouc-Hejčín, Jiří Ondřejíček – Radost Plzeň, Maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách Anna Hobrlantová Chomutov, MOTIP DUPLI s.r.o., DF Partner

88.86.104.104