Tento rok nebereme objednávky. Firma a značka jsou momentálně k prodeji. V případě zájmu kontaktujte marketing@mplusd.cz. Děkujeme za pochopení.

warp car

Již se ochladí. Mapa, kde bude sněžit

O víkendu nás čeká pořádné ochlazení. Teploty můžou při vyjasnění klesnout až na minus sedm stupňů. A přidají se i sněhové přeháňky.


Zatímco ve čtvrtek bude v Česku i nadále převládat mlhavé počasí s mrholením, už v pátek se přižene déšť, který bude od 600 metrů nad mořem postupně přecházet ve sněžení.Tekuté řetězy- o víkendu bude sněžit

Páteční odpolední teploty budou mezi 4 až 8 stupni Celsia, ale už v sobotu ráno se pořádně ochladí. Nejnižší noční teploty klesnou na 0 až -4° C, při vyjasnění bude dokonce až -7°C, varuje ČHMÚ.

Jenže v sobotu musíme zároveň počítat se sněžením. "V jižních Čechách a na Karlovarsku s úhrny napadnou až 2 centimetry sněhu. Sněhová pokrývka ale bude odtávat. Na zbytku území se bude jednat o ojedinělé slabé přeháňky, od středních poloh opět sněhové,“ říká meteoroložka Dagmar Honsová.

Tekuté řetězy- mapa, kde bude sněžitNejvyšší denní teploty budou v sobotu jen mezi 2 až 6 °C. Od neděle do středy pak bude polojasno, uprostřed období většinou oblačno a místy přeháňky, od vyšších poloh zpočátku smíšené nebo sněhové.

Nejnižší noční teploty +1 až -4°C, při vyjasnění kolem -7°C. Nejvyšší denní teploty 2 až 7 °C, postupně 5 až 10 °C.

88.86.104.104