Tento rok nebereme objednávky. Firma a značka jsou momentálně k prodeji. V případě zájmu kontaktujte marketing@mplusd.cz. Děkujeme za pochopení.

warp car

Testovali jsme za Vás

Produkt tekuté řetězy prošel mnoha testy jak ve vývoji, tak mezi uživateli v zimním období.

Náš tým vývoje testoval v listopadu vlastnosti přípravku při jízdě na ledu, který byl zvolen z důvodu nejvyšší náročnosti na řízení automobilu a také koncentrace řidiče při jízdě.

Testy splnily předpoklady výsledků z laboratoře. Brzdná dráha se po aplikaci přípravku snížila o 3 metry. Přilnavost pneumatik při jízdě do zatáček byla již subjektivní záležitostí, ale všichni z testovacích řidičů se shodli na mnohem lepší přilnavosti a stabilitě vozu v zatáčkách. Při rozjezdu na ledové ploše je znatelná větší pružnost vozu a jasné omezení protáčení kol. Více detailů z testování vývoje na videu z testování zde.

Váš Warp Car!

Další testování tekutých řetězů proběhlo v prosinci na sněhu. Konkrétně na Benecku, v nejvýše položené obci v samém srdci Krkonoš. V době testování byla teplota kolem -1°C. Nově napadlo ten den 10 cm nového sněhu. Pro testování byl zvolena silnice do kopce s převýšením do nadmořské výšky 700 - 1 000 m n.m. Silnice byla neudržovaná s čerstvě napadeným sněhem. Výsledky? Při rozjezdu na do kopce jasné omezení protáčení kol a plynulý rozjezd bez prokluzování. Celková jízda byla již subjektivní záležitostí testujících řidičů, ale všichni se shodli na mnohem lepších jízdních vlastnostech vozu a stabilitě vozu v zatáčkách. Při testech při brzdění se po aplikaci přípravku snížila brzdná dráha oproti klasickým pneumatikám o 4,5 metrů. Foto z testování zde.

Váš Warp Car!

88.86.104.104